Рятувальники врятували трьох дітей на річці Дністер

28 червня о 19:45 на пункт зв'язку 3-ої ДПРЧ міста Галич 2-ої ДПРЗ ГУ ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що поблизу села Козина, Галицької ТГ, Івано-Франківського району посеред річки Дністер знаходиться 3 дітей, які не можуть самостійно вийти на берег та просять про допомогу.

По прибуттю до місця події було встановлено, що посеред води на річці Дністер знаходиться троє дітей (на відстані орієнтовно 20 м з протилежного берега) і просять про допомогу. Рятувальники 3-ої ДПРЧ м. Галич за допомогою човна дістались до дітей, доправили їх до берега, де передали медичним працівникам карети ШМД для проведення медичного огляду.

За інформацією дітей та очевидців, відпочиваючи на річці одна з дівчат потрапила на глибину й почала тонути, при цьому потягнула за собою одну із старших сестер. Батько, побачивши дану ситуацію, почав занурюватись, щоб виштовхнути на поверхню дітей. Відвівши дітей із заглиблення батько зник з поля зору, і на даний час місце перебування невідоме.

До проведення рятувальних робіт всього залучено 8 одиниць техніки, з них 3 плавзасоби, 24 чоловіки. Від ГУ ДСНС України в області залучено 7 одиниць техніки, з них 2 плавзасоби, 22 чоловіки особового складу.

Рятувальники 3-ої ДПРЧ м. Галич (на човні) спільно з водолазами рятувально-водолазної станції м. Галич провели обстеження акваторії дна та русла річки Дністер, на загальній площі 500 м.кв. Станом на 23:00 28 червня, у зв’язку із настанням темної пори доби, роботи призупинені, особу не виявлено, відновлення пошуково-рятувальних робіт планується з 06:00 29 червня.

Леся, 29.06.2021 06:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини