Новий рівень протистояння довкола Білорусі. Путін шантажує Європу – політолог

Протистояння довкола Білорусі виходить на принципово новий рівень, адже Росія офіційно підтримала президента Олександра Лукашенка, кинувши виклик колективному Заходу. Про це у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран.

«Росія перестала видавати дозволи на прибуття авіарейсам, що летять в обхід Білорусі.  Кажуть, літайте як літали і не демонізуйте режим картопляного Гестапо. Захід знову постав перед не простим вибором. З одного боку - загальнолюдські цінності, принципи демократії та Верховенства права. З іншого - банальні гроші. Не так - дуже великі гроші, адже Росія - значна частина європейського і світового ринку авіаперевезень. І їх втрата - значний удар по гаманцю кожного європейця», - пише Таран.

На його думку російський президент Володимир Путін знову шантажує світ та Європу.

«Світова спільнота, що для вас важливіше - права людини чи заробіток? Боюсь, що на фоні добудови ПП-2 вибір європейців – очевидний. Але якщо Захід знову піде на «грошовому повідку» у Путіна це стане геополітичною катастрофою. Всі диктатори зрозуміють - роби що хочеш», - додав політолог.Леся, 28.05.2021 08:55Вибір редакції

Найпопулярніші новини