Вночі Тищенко вимагав від кандидата в нардепи, щоби той став перед ним на коліна - ЧЕСНО

Героєм ночі на Франківщині став нардеп від партії «Слуга народу» Микола Тищенко. Про це пише рух ЧЕСНО у Фейсбуці.

Там відзначають, що Тищенка відправили на Прикарпаття, щоби він зірвав підрахунку голосів на ОВК №87, і він поки успішно справляється з цією ганебною місією.

«Те, що він робив вночі на засіданні виборчої комісії, заслуговує окремої уваги журналістів і суспільства. Спершу, нардеп не знав, де опинився - Прикарпаття плутав із Закарпаттям. Таке буває, коли в партії невдало обирають лідера десантної групи», - сказано в повідомленні ЧЕСНО.

Окрім того, Тищенко вимагав журналістські посвідчення, вилучав їх, перевіряв на справжність, вимагав паспорти, проводив обшук людей з метою пошуку зброї.

«Тищенко кричав, що він - народний депутат. Звинувачував Шевченка в сепаратизмі, вимагав вибачень і встати перед ним на коліна. До речі, Шевченка вирішили вилучити з дільниці, хоча він не реагував на провокації Тищенка, які ймовірно, були розраховані на те, щоб вивести кандидата з себе і його таки вилучили. Безпідставне рішення ОВК про вилучення Шевченка даємо у 1-му коментарі. На відміну від Тищенка, Шевченко - суб'єкт виборчого процесу і має право перебувати на ОВК і контролювати процес підрахунку голосів», - говорять у ЧЕСНО.

Леся, 01.04.2021 08:08Вибір редакції

Найпопулярніші новини