До 1 вересня має бути повністю відновлено газопостачання у районах, постраждалих від паводків, – Віталій Федорів

На Прикарпатті проходить активна фаза робіт із відновлення об’єктів, які були пошкоджені або зруйновані стихією у червні 2020 року. Голова облдержадміністрації Віталій Федорів переконаний, що вже до 1 вересня цього року 50 відсотків коштів, виділених Прикарпаттю на подолання наслідків стихії 12-24 червня, будуть освоєні.

Про те, що робиться у цьому напрямку, йшлося сьогодні, 17 серпня, на щотижневій нараді.
Зокрема повідомлялося, що забезпечено доступ та проїзд до всіх населених пунктів області, у тому числі до трьох за тимчасовою схемою. Завершені роботи з відновлення земполотна, дорожнього покриття та водовідведення на автомобільних дорогах Н-09 Мукачево-Львів (км 238+751), Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський (км 1+700, км 49+000, км 50+050).

Триває підготовка до відновлення дев’ятьох об’єктів Дністровського басейнового управління водних ресурсів, готується проектно-кошторисна документація на відновлення пошкоджених об’єктів: проведено 101 експертизу проектів, 60 переговорних процедур закупівлі товарів і послуг в одного учасника, укладено 176 угод з підрядними організаціями на виконання робіт. На сьогодні такі роботи розпочато на 53 об’єктах, а на 22 об’єктах завершені. За інформацією директора управління капітального будівництва Володимира Нижника, будівельні роботи розпочато на 43 об’єктах.

Водночас, як зазначив начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький, до цього часу газопостачання відновлено тільки у 6864 абонентів. Без газу залишаються 1265 абонентів у шести населених пунктах Надвірнянського та Коломийського районів. Тут аварійно-відновлювальні роботи щодо подачі газу продовжуються ще на двох об’єктах. Зі свого боку голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга повідомив, що за минулий тиждень було відновлено газопостачання 546-ти абонентам, на цьому тижні планується завершення роботи на восьми об’єктах з 11, де тривають відновні роботи.

Віталій Федорів наголосив, усі роботи з відновлення газопостачання мають завершити до 1 вересня.

Леся, 17.08.2020 15:20Вибір редакції

Найпопулярніші новини