Влада збирає інформацію про військових, які брали участь у Революції Гідності – нардеп

Влада збирає інформацію про діючих військовослужбовців, які брали участь в подіях Революції Гідності для створення єдиної бази даних таких осіб, про це у Фейсбуці повідомляє нардеп Ірина Фріз.

«Цей документ розповсюджується по військовим частинам, і ми маємо підтвердження, що це не фейк. Зрозуміло, що на тлі російського нарративу про державний переворот, яким Росія та її п’ята колона в Україні вважають Революцію Гідності, а також рішення ТКГ щодо припинення будь-яких розвідувальних та оборонних заходів, використання безпілотних апаратів в зоні ООС та про відповідальність військовослужбовців за порушення цих «домовленостей», - така база даних фактично є списком патріотів для притягнення до кримінальної відповідальності та зачищення Збройних Сил України, а можливо й інших воєнізованих формувань від патріотично налаштованих військовослужбовців», - пише Фріз.

За її словами, загрозою є ймовірність передачі такої бази після її формування спецслужбам Російської Федерації.

«Готую депутатське звернення для з’ясування причин, мети та завдань формування такої бази, а також наявності юридичних підстав для цього», - додала нардеп.


Леся, 23.07.2020 16:24