Вдаривши по Медведчуку, Зеленський прагне вдарити по самому Путіну – політолог

Анулювавши ліцензію телеканалу «112 Україна» президент Володимир Зеленський намагається вдарити по президенту РФ Володимиру Путіну. Про це у Фейсбуці пише політолог Петро Олещук.

«Зараз, звісно, в оточенні президента говорять, що не мають стосунку до анулювання ліцензії на Т2 для 112го каналу, але те, що Нацрада прийняла таке рішення саме зараз, не може бути випадковим. Фактично, таким чином, завдаючи удару по найближчому в Україні для Путіна політику - Медведчуку, Зеленський намагається символічно вдарити по самому Путіну. При чому, це відбувається після заяв Макрона, що Україна ледь не найближча за останній час до "миру". І, що особливо важливо, після слів Трампа, який публічно рекомендував Зеленському, "що ви зустрінетеся з президентом Путіним і вирішите вашу проблему. Це буде величезне досягнення".
А наступного дня Нацрада відкликає ліцензію ум каналу 112". Виглядає як символічний жест, що Зеленський не збирається ні з ким "зустрічатися" і «вирішувати проблему», - пише політолог.

За його словами, очевидно, що зараз Зеленський прагне публічно дистанціюватися від скандального рішення, «подарувавши» позбавлення ліцензії «каналу 112» патріотичним активістам, та прагнучи зайняти нішу «борця з російським впливом».

«Правда, це ставить амбітні плани "прискореного миру", про які раніше казав Зеленський, під загрозу, адже Росія може забажати "провчити" українського керівника у відповідь. Не думаю, що багато-хто буде через це тужити, але факт лишається фактом. Можливості для "маневру" у Зеленського все менше. Адже якщо Трамп прямо говорить "вирішувати проблему" з Путіним, а Зеленський демонструє методи в стилі Порошенка, то ризикує, що в Білому домі це сприймуть як неповагу, що особливо цікаво у наявному зараз контексті», - вважає політолог.

Леся, 30.09.2019 08:40