Гройсман: Скасування закону про люстрацію – це паплюження пам’яті героїв Небесної Сотні

Закон про люстрацію був однією з основних вимог Революції Гідності. Народ вимагав усунути від влади спільників Януковича – і за це, зокрема, українці проливали кров на Майданах по всій країні. Про це у Фейсбуці пише прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, перший післяреволюційний уряд розробив та реалізував відповідний закон. Скасувати його – недопустимо. Це паплюження пам'яті Героїв Небесної Сотні та всіх українців, які загинули під час війни з Росією і плювок в очі тим, хто продовжує боронити мир на Сході нашої країни тепер.

«Як чинний прем'єр-міністр, я закликаю всі гілки влади не допустити згортання люстраційних процесів. Окремо звертаюсь до українського парламенту: розглянути законопроект 2695, який розробляв Уряд спільно з експертами, громадськими активістами та народними депутатами ще 4 роки тому щодо удосконалення Закону про люстрацію та виконання рекомендацій Венеціанської комісії. Цей крок унеможливить спроби перегляду та скасування люстраційних процесів. І чинний Парламент спроможний прийняти цей закон», - заявив Гройсман.

Леся, 04.07.2019 08:47