Будемо мати у парламенті лише десь до третини депутатів з виразно державницькою позицією - політолог

З огляду на соціологію і презентовані списки кандидатів, будемо мати у парламенті лише десь до третини депутатів з виразно державницькою позицією, і це разом з усіх фракцій і мажоритарників. Про це у Фейсбуці пишу політолог Михайло Басараб.

За його словами, ще третину становитиме прокремлівська п‘ята колона.

«І ще третина - це люди з несформованим політичним світоглядом і кон‘юнктурники. Болото, одним словом. Напевно, це ще доволі оптимістичний прогноз. Може бути й гірша пропорція. «Бариг» у наступному скликанні буде точно не менше, аніж у цьому. І хай у нас не буде жодних ілюзій», - пише політолог.

За його словами, основне завдання у дев‘ятому скликанні Верховної Ради: захистити результати сьогоднішнього парламенту, не дати анулювати здобутки цих п‘яти років. Ми ще не раз будемо ностальгувати за цєю Верховною Радою.

«Передчуття гірші, аніж у 2012 році. Тоді ворог був очевидним і зрозумілим - Партія регіонів. Все ділилося на біле і чорне. Виразна загроза - це завжди точка опори для тебе. Ти бачиш зло і знаєш куди цілити. Тепер нас чекає складніша ситуація. Окрім явних зрадників, будемо мати справу з неявним ворогом, замаскованим і водянистим, але від того не менш небезпечним. Формально це будуть ніби правильні хлопці й дівчата, але з «ватою» або «кашею» в голові. Й усього цього «добра» у дев‘ятому скликанні разом буде десь до двох третин. Непрості роки чекають нас», - вважає Басараб.

Леся, 10.06.2019 09:52Вибір редакції

Найпопулярніші новини