Порошенко побудував українське «Ольгіно» для знищення своїх опонентів – Лещенко

В Україні є своє «Ольгіно» - фабрика чорного піару, яку побудував президент Петро Порошенко для репутаційного знищення своїх опонентів та критиків. Про це у Фейсбуці написав нардеп Сергій Лещенко.

«Для цих цілей Банкова найняла агенство Postmen, яке останні тижні розкручувало сюжет "Зеленський - наркоман". Як виявили журналісти, раніше це ж агентство працювало проти мене, починаючи з 2015 року, коли я послідовно викривав корупцію найближчого оточення Петра Порошенка», - пише нардеп.

За його словами, чинний президент став першим українським лідером, який почав маніпулювати інтернет-вкидами з метою впливу на громадську думку.

«Ти кажеш про багатомільярдну корупцію Порошенка в енергетиці, а взамін отримуєш звинувачення в направильній квартирі. Ти викриваєш шахрайство в оборонці, а тобі закидають, що в твоєї дружини неправильні родичі. Ти викриваєш саботаж Генпрокуратури, а до тебе підсилають мітинг, зібраний співробітниками СБУ. Ти говориш про торгівлю "Богдану" з окупованими територіями, а тебе хапають за волосся та викидають з країни, забравши принагідно громадянство. Але рано чи пізно цей бумеранг мав повернутися. І він наздогнав Порошенка саме зараз, у передвиборчі дні», - пише Лещенко.

Леся, 19.04.2019 10:01Вибір редакції

Найпопулярніші новини