У «Нацкорпусі» заявляють, правоохоронці заважають активістам, які їдуть у Франківськ на зустріч із президентом

Сьогодні, 19 березня, група активістів Національного Корпусу вирушила до Івано-Франківська. Однак при виїзді з Чернівецької області їх наздогнало декілька машин поліції. Про це повідомлє прес-служба «Нацкорпусу».

«Силовики перекрили дорогу нашим представникам та сказали, що начебто на них є орієнтування, проте, від кого воно, правоохоронці відповісти не змогли.Після цього в активістів провели поверховий обшук, нічого не виявили, але не відпускають. Правоохоронці безпідставно викликали слідчо-оперативну групу, яка, прибувши, не провела жодних дій, а просто тягнула час», - сказано у повідомленні.

У «Нацкорпусі» кажуть, що представники поліції також повідомили, що викликали вибухотехніків, мовляв, в орієнтуванні йшла мова про вибухонебезпечні речовини в активістів.

«Ми дуже добре розуміємо, що все це було зроблено для того, щоб не дати Національному Корпусу приїхати в Івано-Франківськ та запитати у Порошенка, чому він ігнорує народ та справедливі вимоги суспільства про покарання покидьків, які грабують армію! Як його сьогодні зустріне місцева громада – ми все ж таки покажемо наживо з місця подій!» - повідомляють активісти.

 

Леся, 19.03.2019 17:05