У їдальні Івано-Франківської гімназії №2 відмовились від готівки

Нещодавно ще один навчальний заклад в Івано-Франківську приєднався до безготівкових розрахунків за обіди - у їдальні гімназії №2 встановили POS-термінал ПриватБанку.

Все більше навчальних закладів переходять на безготівкові розрахунки у їдальнях. Це не тільки безпечніше з погляду гігієни, але й зручніше та швидше. Більше десяти  шкіл на Прикарпатті вже встановили термінали, в яких учні розраховуються Карткою Юніора від ПриватБанку.

Картка Юніора - це дитяча банківська картка, яка наділена всіма властивостями “дорослої“, і прив’язана до рахунку одного з батьків. Мамі чи татові приходять сповіщення про витрати дитини або запит на поповнення, якщо коштів на покупку не вистачило. За бажанням батьки можуть встановити денний ліміт використання коштів. У період навчання картку можна використовувати у шкільних їдальнях, в яких  ПриватБанк встановлює POS-термінали. Також Картка Юніора знижує ймовірність крадіжок готівки серед школярів. До переліку таких шкіл долучилась Івано-Франківська гімназія № 2, яка впроваджує нові технології.

“Усі батьки турбуються про здоров’я своїх дітей, однією з основних умов якого є здорове і збалансоване харчування, - зауважила керівник напрямку ЮніорБанк на Прикарпатті Ольга Івасів. - Проте часто замість комплексного сніданку чи обіду у шкільній їдальні учні бігають до магазину по снеки, шоколадки чи газовані напої. І, на жаль, батьки не можуть проконтролювати, куди саме витратила дитина свої кишенькові гроші. До того ж, якщо ж дитина загубить картку, всі кошти на ній залишаються, а процес відновлення у найближчому відділенні ПриватБанку займе всього кілька хвилин”.

Леся, 11.03.2019 12:13

Loading...
Loading...