Ситуація погіршується. Міський голова порадив готуватися до держбюджету-2019

В першому читанні Верховною Радою вже ухвалено новий бюджет України на наступний рік. Але нічого доброго він нам, місцевому самоврядуванню, не прогнозує, про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

«Ми всі розуміємо, що через це у місті не уникнути соціальної напруги. Іншого шляху, ніж коротити видатки, я не бачу», - відзначив міський голова.

За його словами, третій рік поспіль громада міста самотужки фінансує професійно-технічну освіту. При цьому матеріальна база училищ нам не належить.

«Цікавий факт, правда? Я вже мовчу про те, що з року в рік місто доплачує зарплату медикам та освітянам, бо державної субвенції не вистачає! Також на плечі міст перекинули оплату комунальних послуг бюджетних установ. І те, що не зважаючи ні на що, у нас є і безкоштовне харчування в школах для пільгових категорій і виплата зарплати вчасно – це заслуга всіх нас, зокрема фінуправління. Але ситуація погіршується – краще не стає. Й ми повинні бути готовими до держбюджету-2019», – зауважив Руслан Марцінків.

Леся, 23.10.2018 12:27Вибір редакції

Найпопулярніші новини