Скажу відверто, я незадоволений І етапом робіт – Марцінків про енергетичну модернізацію закладів освіти

Цього року в Івано-Франківську почали енергетичну модернізацію навчальні заклади міста спільно з НЕФКО. Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

«Скажу відверто, я незадоволений І етапом робіт. Звісно, до міжнародних партнерів немає питань - вони все роблять згідно європейських стандартів та вимог. Питання є до структурних підрозділів міської ради - тендери у нас не комплексні. Й питання не у фінансуванні. Зрозуміло, що додаткові роботи буде фінансувати міська рада. Але треба відразу проводити комплексні роботи, бо потім дуже важко виправляти те, що не зробили», - відзначив міський голова.

За його словами, зараз найважливіше завершити вчасно облаштування опалення та водостічних труб. Потрібно на це спрямувати всі зусилля.

«Вчора на прийомі до мене приходили батьки з НРЦ. Там навчаються дітки з особливими потребами, а ситуація з утепленням там найгірша. Дав доручення врахувати помилки при реалізації другого етапу. Адже це міжнародні кошти й вони мають бути використані ефективно», - відзначив міський голова.

Леся, 02.10.2018 09:14