Конфлікт довкола ремонту дороги Яблунів-Делятин намагаються використати у своїх цілях політики – Андрійович

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

Ситуацію, яка нині має місце довкола протистояння між представниками громадськості Косівщини та керівництвом Івано-Франківської ОДА, варто розділяти на кілька складових. Перш за все, справа не так в тому, що влада має за 2 години знайти 20 мільйонів - коріння куди глибші.

Дійсно, зверхнє ставлення влади до проблем громади області, неодноразово ставало причиною обурення. В більшості випадків, чиновникам вдавалося вгамувати народний гнів обіцянками. Та, в ситуації, з ремонтом дороги Делятин-Яблунів, як то кажуть, «не на тих натрапили».

В той же час, по даній ситуації можна судити про «бродіння» в такому собі міфічному «кримінально-політичному» угрупуванні під назвою «СП». Ніде правди подіти, вихідці з цієї структури стали кістяком для утворення політичних осередків «УДАРУ» та Солідарності на території області, які, в 2014 р. асимілювалися в БПП.

Нині має місце боротьба в середині цієї архаїчної структури – по причині поділу сфер впливу між самими її учасниками. Як правило, розбрат в хазяйстві одного ґазди нерідко стає причиною радості для сусідів. Саме цим нині намагаються скористатися політичні опоненти як самого О. Гончарука так і БПП в цілому – «Батьківщина» та «Укроп». Де спільно, де на свій страх та ризик, ці політичні сили вкидають свої «п’ять копійок».

Леся, 11.09.2018 10:09Вибір редакції

Найпопулярніші новини