Протягом трьох років абоненти СТЕК перейдуть до теплокомуненерго – Марцінків

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв протягом трьох років переключити до комунальних котелень усіх абонентів СТЕК.

«Такий амбітний план має наше місто. Бо, як показали останні роки, надіятись не приватника в питаннях опалення - годі. Не раз споживачі СТЕКу залишались без тепла, коли решта частина міста його вже отримувала. Давати фінансові дотації чи ще якось допомагати бізнес-структурі міська влада не має права. Тому єдиним варіантом врятувати мешканців від неякісного теплопостачання стала саме ініціатива міста поступово переключити всіх абонентів», - відзначив міський голова.

Уже підписано меморандум про співпрацю, завдяки якому «Теплокомуненерго» отримує в оренду мережі СТЕКу з подальшим правом викупу. Інша сторона, у свою чергу, зобов'язується протягом цих трьох років якісно надавати послуги теплопостачання.

«Для цього плануємо реконструювати дві котельні та побудувати ще 4. Найкоротша перспектива - котельня на вул. Незалежності, 95-Толстого, 4, на вул. Матейка, 34а. Самотужки місто не потягне такі фінансові витрати, тому, очевидно, будемо заручатись підтримкою іноземних фондів, грантодавців та ЄБРР, яке вже допомагає модернізувати франківські котельні. Це нелегкий шлях, він дуже вартісний і, можливо, є наймасштабнішим проектом міста такого типу за останні 30-40 років. Але цей шлях єдиний, якщо ми хочемо гарантувати франківцям якісні базові послуги», - заявив Марцінків.

Леся, 06.09.2018 14:14Вибір редакції