На Прикарпатті освітяни розпочнуть навчальний рік з зарплатними боргами

На Прикарпатті освітяни розпочнуть навчальний рік з зарплатними боргами, які сягають десятків мільйонів гривень. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій.

«Прикарпатські освітяни мають борги з зарплати. На перше вересня ця сума сягає десятки мільйонів гривень. Є випадки, коли борги з зарплати складають кілька місяців. Причина – недостатньо коштів освітньої субвенції», - зазначив Гладій.

За його словами, в області це створює напружену ситуацію. Найбільші борги з зарплати мають навчальні заклади, які фінансують з районних бюджетів та бюджетів ОТГ.

«Учора освітяни перекрили дорогу в Рогатині через те, що не отримали заробітну плату. На жаль, це питання не є у площині вирішення обласної ради. Заборгованості з зарплат у тих освітніх закладах, які фінансуються з обласного бюджету, немає», - запевнив заступник голови облради.

Він зауважив, що на наступній сесії облради депутати мають намір ухвалити звернення до органів виконавчої влади та українського парламенту щодо збільшення розміру субвенції для виплати зарплати освітянам Прикарпаття.

Леся, 30.08.2018 17:12