На Прикарпатті створили Територіальний загін Української Добровольчої Армії

На Прикарпатті створили Територіальний загін Української Добровольчої Армії. Під час зборів було оголошено про створення обласного Територіального загону Української Добровольчої Армії Прикарпаття. На зібранні зачитало наказ головного штабу УДА про призначення на посаду командира ОТЗ УДА Прикарпаття Віталія Хованця (друга Вовкодава), а також на посаду начальника штабу – В’ячеслава Савосюка, сказано у спільноті Штаб Яроша Івано-Франківську у Фейсбуці.

Представником Головного проводу УДА на зборах був кіборг Андрій Шараскін (друг Богема), який проінформував членство про стратегію розвитку та завдання даних загонів.

«Командир ОТЗ Прикарпаття друг Вовкодав наголошує, що основні напрямки роботи Територіального загону – це зміцнення обороноздатності та безпеки нашої області, навчання людей військовій справі, обмін досвідом та співпраця з різними ветеранськими організаціями й силовими структурами, підготовка людей до роботи по охороні громадського порядку, а при потребі – підготовка людей до виїзду в бойові батальйони», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Командувач УДА Дмитро Ярош оголосив 2018-й рік – роком створення Територіальних загонів УДА в тилових областях України. Прикарпатський загін є п’ятим, адже уже створені Дніпровський, Одеський, Херсонський та Львівський загони.

 

Леся, 11.06.2018 10:37

Loading...
Loading...