Сміття та шизофреники. Педагоги виступили проти депутатів, які добились звільнення завідувача скандального садка

Депутати Івано-Франківської обласної ради добилися звільнення завідувача дитячого садка «Едельвейс», що у Богородчанському районі, за результатами роботи спеціальної комісії. Проте завідувач не звільнена, наразі вона перебуває на лікарняному, пише Курс.

Освітяни села захищають завідувача садка, яку звільнили після скандалу, коли дітей годували протермінованими продуктами та продуктами із мишачим послідом. Так, директор Яблунської школи Ксенія Данилюк на нараді директорів Богородчанського району в присутності керівника районного управління освіти Івана Драгомирецького, голови РДА назвала депутатів сміттям та шизофрениками. На її думку, вони не мають права втручатися у роботу закладів освіти.

Проте депутати не здаються. Вони звернулися до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука і направили йому матеріали про порушення у садку «Едельвейс».

Нагадаємо, раніше батьки провели ревізію у коморі в дитячому садку і побачили погризені мишами мішки із борошном та протерміновані продукти. Окрім того, батьки наполягають на звільненні керівництва дитячого садка.

Леся, 25.04.2018 07:35Вибір редакції

Найпопулярніші новини