З маршруту не з'їдеш – КП «Електроавтотранс» бракує водіїв автобусів та тролейбусів

КП «Електроавтотранс» оголосило тендер на закупівлю 30 тролейбусів і 24 автобусів, ще шість автобусів виробник вже до кінця цього місяця має доставити в Івано-Франківськ, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«Щодо тролейбусів: підписання угоди з переможцем торгів - у травні, аванс - у червні, на першу партію машин очікуємо в жовтні цього року. З автобусами ситуація краща: перші 12 автобусів переможець тендеру зобов'язаний надати вже до 31 серпня, решту 12 - до 20 грудня цього року.
Крім того, зараз у роботі нова тролейбусна лінія на БАМ. Плануємо почати роботи ще цього року, проте активно процес піде вже наступного року. Проектно-кошторисна документація буде доопрацьована цього тижня і повторно відправлена на огляд ЄБРР»,
- відзначив міський голова.

Окрім того, він додав, що у місті не вистачає водіїв.

«Зараз підприємство має можливість збільшити кількість тролейбусів на головних лініях, але не має кого посадити на кермо. Нова група водіїв - 10 осіб - вийде на маршрути лише в липні.
Аналогічні проблеми і з автобусними перевезеннями. Після того, як місто отримає 6 нових автобусів, створимо перший комунальний маршрут - №27. Дав доручення управлінню транспорту оголосити конкурс на нього. Проте водії не так охоче йдуть працювати на КП. Бо й справді, з маршруту завчасно не з'їдеш, робота позмінно, вихідні фіксовані, а не тоді, коли "припекло". До всього, на автобусах ЕАТ встановить gps-трекери руху і використання палива»,
- відзначив міський голова.

Леся, 10.04.2018 09:25