Проблема зі спалахом кору сьогодні є абсолютно неконтрольованою - нардеп

Проблема зі спалахом кору сьогодні є абсолютно неконтрольованою, про це заявила народний депутат Ольга Богомолець. За її словами, МОЗ не володіє ситуацією і професійно нездатний до оперативного реагування.

Богомолець каже, що після перших смертей, які були зафіксовані в Одеській області, чиновники міністерства охорони здоров’я не відправили підсилення для боротьби з хворобою та не вжили інших екстрених заходів. За її словами, це є приводом для проведення службового розслідування.

Окрім того, депутат нагадала, що при МОЗ ще в липні минулого року був створений штаю для боротьбі із кором.

Нагадаємо, Прикарпаття є одним із лідерів серед регіонів із захворюваності на кір. В Івано-Франківську у зв’язку із ростом кількості захворюваності на кір на тиждень продовжили зимові канікули. Медики рекомендують батькам вакцинувати дітей.

Садки в Івано-Франківську на карантин не закрили, від батьків не вимагають довідок про щеплення дітей. Окрім того, без щеплень дозволять відвідувати дітям і школи.

Разом з тим, відзначають медики, в Івано-Франківську ажіотаж у кабінетах щеплень, батьки вимагають вакцинувати їх дітей.

Окрім того, в МОЗ заявили, що в Україні немає епідемії кору, можна говорити лише про його спалахи.


Леся, 17.01.2018 08:21Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини