Заходи з відзначення Різдва на Прикарпатті відбулися без жодних правопорушень

Різдвяні святкування на Прикарпатті відбулися без надзвичайних подій та порушень громадського порядку, повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

Близько 1000 правоохоронців несли службу у посиленому варіанті та забезпечували охорону правопорядку під час богослужінь поблизу 952 храмів, а також у місцях, де проходили масові заходи. 

«Впродовж відзначення свят в області не зареєстровано жодного порушення громадського порядку. За проявлену культуру та толерантність ми дякуємо мешканцям нашої області, працівникам поліції, які несли службу у святкові дні, військовослужбовцям Нацгвардії, представникам від громадськості, які долучилися до охорони правопорядку, та своїми зусиллями сприяли тому, щоб мешканці та гості нашого краю могли спокійно святкувати», - повідомив т.в.о. начальника прикарпатської поліції Олег Йосипів.

За його словами, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився рівень аварійності на дорогах області, хоча дорожньо-транспортні пригоди усе ж зареєстровані, одна з них зі смертельним наслідком.

Леся, 09.01.2018 20:01Вибір редакції

Найпопулярніші новини