Місто викупило локомотиворемонтний завод, проте не може отримати акції підприємства - Марцінків

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулись до органів держвлади щодо ситуації, яка склалася довкола Локомотиворемонтного заводу. Місто прийняло рішення про купівлю, двічі взяло участь у відкритому конкурсі, викупило завод, дотрималось усіх вимог Фонду держмайна, але акцій місто так і не отримало.

« Зараз навіть при найбільшому бажанні не можемо суттєво допомогти підприємству. Звертався особисто до "вповноважених". Офіційної відповіді нема, а неофіційна відповідь така: якщо зараз дозволити купити Франківську ЛРЗ, то хто завтра заборонить Дніпру купити "Дніпросталь" чи Одесі Припортовий завод?» - говорить міський голова Руслан Марцінків.

Міський голова дав доручення тимчасовому керівнику ЛРЗ від міста Руслану Терешку максимально погасити заборгованість по зарплатні.

«Сьогодні на сесію прийшов колектив ЛРЗ, вони просять нашої підтримки і ми просто не маємо права їх залишити. Бо результати роботи заводу під керівництвом міста навіть за ці три місяці помітні. Якщо раніше ЛРЗ виробляв продукції на 800 тис. грн. при потребі у зарплатні понад 1 млн. грн., то за жовтень (з новим керівництвом!) - на 1 млн. 700 тис. грн., за листопад - 3 млн. 300 тис. грн., а за грудень планують подвоїти останній показник. Отож, робіть висновки, з яким керівництвом заводу світить процвітання, а з яким його просто-напросто заженуть у банкрутство», - відзначив Марцінків.

Леся, 15.12.2017 12:32