Голова «ОУН» про купівлю авто преміум-класу для облради: Сич та політичне середовище - це «комерційні патріоти»

Українські націоналісти ніколи не йшли на співпрацю із ворогом заради збагачення та своїх комерційних інтересів, про це у коментарі «Малакаві» сказав голова партії «ОУН» Віталій Цапович.

«Українські націоналісти часів, як Коновальця так і Бандери і Шухевича були безкорисливими людьми. І Коновалець, і Бандера, і Шухевич могли піти на співпрацю з більшовицько-совєцьким режимом чи німецькими нацистами і стати при них маріонетковими діячами, мати резиденції, охорону, автівки і різні пільги. Але кожен з них загинув за Україну і не йшов для власної користі на співпрацю з ворогом. Коли Романа Шухевича оточили в Білогорщі він відкинув пропозиції різних пільг і привілеїв та прийняв смерть», - говорить Цапович.

За його словами, зовсім інша ситуація спостерігається сьогодні серед депутатів обласної ради, які називають себе патріотами.

«Олександр Сич та все без винятку сторговане поміж собою політичне середовище в образі - це "комерційні патріоти" (напрошується аналогія з жінками, що займаються "комерційним сексом"). Для облрадівських "комерційних патріотів " головне нажива і власна вигода. Гребуть під себе поки є можливість. Від шикарного автопарку в час злиднів і кризи могли відмовитися. Але в гонитві за розкошами лжепатріотам на людей плювати. Доречно нагадати і про тотальну вирубку лісів на Прикарпатті. Де позиція обласних чиновників?» - відзначає Цапович.

Голова «ОУН» відзначив, що найближчим часом з’явиться цікава інформація стосовно, «так званих патріотів»

«Я багато масного і пікантного знаю за родину Сича. Ближчим часом спливе безліч цікавого. Ні Сичу, ні Марцінківу руки ніколи не подавав і не подам», - відзначив Цапович.

Нагадаємо, Івано-Франківська обласна рада придбала дві автівки преміум-класу, у той час, як область вважається дотаційною. Держаудит визнав ці покупки незаконними.

Раніше голова обласної ради Олександр Сич повідомив, що автомобіль «Toyota Highlander 2.7L Comfort»,  2016 року випуску вартістю 1,05 млн. грн. купували, виходячи із  критерію «ціна-якість».


Леся, 04.11.2017 16:41Вибір редакції

Найпопулярніші новини