Луганець у проекті «Рабів до раю не пускають» розповідає правду про УПА

Луганець Євген Дзюба у рамках проекту «Рабів до раю не пускають» презентував в Івано-Франківську сьомий фільм циклу під назвою «Про що мовчать Карпати».

«Пан Євген розповів, що ідея проекту з'явилась у нього в серпні 2014 року, коли на Донбасі йшли запеклі бої. Проте зацікавився ідеями визвольних змагань автор ще в дитинстві, після того, як дізнався, що упівець врятував життя його батьку», - говорить міський голова Руслан Марцінків.

Євген Дзюба відзначив, що його фільми передусім орієнтовані на сприйняття мешканців східних областей, тобто розповідають про, здавалося б, очевидні та звичні для нас речі в історії УПА та розвінчують стереотипи про повстанців, відзначає міський голова.

«Я щиро вдячний автору проекту, який працює над тим, щоб правду про повстанську армію дізналась вся Україна. Війна, яку зараз маємо на Сході, - це відгомін тієї визвольної війни. Національний світогляд потрібно формувати в садках і школах, бо руйнувати хибні стереотипи потім дуже важко і дорого коштує», - говорить Марцінків.

Леся, 11.10.2017 07:53Вибір редакції

Найпопулярніші новини