Україна не буде торгувати своїми громадянами. Президент Чехії запропонував Україні забути про Крим

Президент Чехії Мілош Земан запропонував Україні змиритися із анексією Криму.

«Жахливий в своєму цинізмі виступ президента Чехії Земана на сесії ПАРЄ, який активно промоутував Путіна, закликав негайно зняти санкції, бо вони не діють і б'ють по ЄС, а не РФ. А Україні він, фактично, порадив домовлятися про фінансову чи нафтогазову компенсацію з РФ за вкрадений Крим», - написала у Фейсбуці віце-спікер Ірина Геращенко.

За її словами, Україна не буде торгувати своїми громадянами, територією, суверенітетом , честю і гідністю, це не продається. 

«Сьогодні ми в Страсбурзі бачили антигавела..... Це так сумно - бачити повну політичну деградацію. І так шкода було чеську делегацію, яка почувала себе ніяково і незручно під цим потоком безпринципності і відсутності моралі та принципів.  Але ще більше мене засмутили ті аплодисменти деяких європейців , які звучали в залі під час виступу Земана , заяви деяких парламентарів ПАРЄ про його прозорі вість і мудрість. Свідчення, що в Європі є певна кількість політиків, для яких принципи мають ціновий еквівалент - не новина. Це ще і ще раз підкреслює, як непросто дається нашим дипломатам і всім нам боротьба за санкції проти РФ, скільки бажаючих є їх зняти. І як правильно ми все зробили минулого тижня в ВР, проголосувавши за закони, які примусять ЄС тримати санкції до повного виконання Мінських угод. Коли не дали зняти санкції нашими руками ( руками засланих " патріотів") .  Як легко піддатися на популізм. Як важко тримати позицію», - написала Геращенко.

Леся, 10.10.2017 14:55Вибір редакції

Найпопулярніші новини