Негода у Франківську. Марцінків заявив, що влада тримала ситуацію під контролем

Вчора Івано-Франківськ зіткнувся зі стихійним лихом: протягом кількох годин випала більш, як місячна норма дощових опадів. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Руслан Марцінків.

«Попри це ми тримали ситуацію під контролем. Протягом ночі працювало 6 одиниць техніки МНС, бригади «надзвичайників», Муніципальна варта, патрульні та комунальники працювали, допомагаючи на дорогах та у дворах. Найбільше постраждав колектор на вул. Надрічній, оскільки дощовий колектор там поєднаний з каналізаційним. Критична ситуація також була на вул. Січових Стрільців, на перехресті вул. Івасюка – Івана Павла ІІ, підтопило село Вовчинець. Тут протягом негоди працювала спецтехніка. Також вчора вдалось відкачати воду у 42 підвалах, проте шкода від стихії ще залишилась. Вчора в екстреному порядку відбулось засідання комісії з ліквідації стихійного лиха за участі ДСНС, Муніципальної варти, комунальних підприємств», - заявив Марцінків.

За його інформацією, станом на ранок на службу оперативного реагування продовжують надходити скарги. Сьогодні працюємо в посиленому режимі з усунення наслідків негоди, залучаючи усю можливу техніку комунальних підприємств та «надзвичайників». Працівники «Водоекотехпрому» протягом дня очищатимуть дворові колектори. КП «Міськсвітло» посилено працює, що до обіду відновити роботу світлофорів. Громадський транспорт сьогодні їздить у звичному режимі.

«Я прошу громаду звертатись на «15-80» з проблемами і намагатимемось якомога швидше їх вирішувати. Крім того, ті, хто найбільше постраждав від стихії, можуть звернутись за компенсацією шкоди, яку профінансуємо з резервного фонду. Навряд чи мудро звинувачувати в стихії політику. Тому нам потрібно згуртуватись і працювати разом, допомагати один одному. Попереду новий виклик, адже вже на сьогодні метеорологи мають нове штормове попередження для нашого міста», - написав міський голова.
Леся, 04.09.2017 09:33