НАБУ почало розслідувати злочин Міністра енергетики Насалика - нардеп

НАБУ почало розслідувати злочин Міністра енергетики, колишнього нардепа від Прикарпаття Ігоря Насалика за нанесення шкоди атомній енергетиці, про це у Фейсбуці повідомив нардеп Віталій Купрій.

«За моєю заявою Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування за фактом зловживання владою Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом. Мова йде про неправомірне рішення щодо збільшення видобутку електричної енергії на Слов’янській ТЕС ПАТ «Донбасенерго», щоб купувати більше вугілля в «ЛНР-ДНР» і зменшувати видобуток більш дешевої електроенергії з атомних електростанцій», - написав Купрій.

За його словами, він отримав повістку про виклик на допит у якості свідка на 4 липня.

«Сприяння бізнесу Януковича-молодшого мало б відбутись за рахунок штучного зменшення видобутку більш дешевої електроенергії з атомних станцій. За моїми даними так і відбулось у 2016 і початку 2017 років до введення блокади торгівлі на крові. Ігор Насалик допомагав окупантам, закуповував у них вугілля класу Антрацит за корупційною схемою «Ротердам+». А в цей же час надавав вказівки зупиняти АЕС "на ремонт"! Вимагаю в директора НАБУ Артема Ситника не тільки повноцінно розслідувати, але й припинити цю корупційну оборудку за яку платять пересічні українці! Сам Артем Ситник, на жаль, не хоче цього робити, тому я змушую його боротись із корупцією через суди. Перший раз зобов'язав детективів НАБУ почати розслідування, а другий - поновити його після протиправного закриття кримінальної справи», - написав Купрій.

Леся, 01.07.2017 17:15Вибір редакції

Найпопулярніші новини