Газовий контракт Тимошенко передбачав перегляд угоди кожного року, але владі було вигідно платити москалям - політик

Українська влада подала на Росію в Стокгольмський суд щодо повернення надмірно сплачених у 2011-2013 роках Україною (Януковичем) коштів за газ. І можливим це стало тільки тому, що контракти - так звані газові угоди Тимошенко - були вдало заключені, пише у Фейсбуці колишній нардеп від Прикарпаття Ольга Сікора.

За її словами, у контракті був передбачений щорічний перегляд умов і ціни, тобто, новий уряд (не президент, як усі ці роки трактували Ющенко і його болото!) починаючи з 2010 року повинен був щороку переглядати і ціну, і об'єми поставки, щоб помалу злізати з російської газової голки, що робилося країнами Європи.

«Але, владі вигідно було не зменшувати об'єми закупівлі, а платити москалям гроші. Так вбивалися "два зайці" - старший брат задоволений і Тимошенко ізольована і фізично та політично знищена! Чи скажуть хоч одне слово про це шоколадні на телебаченні? Думаю, що вони все перекрутять, або просто промовчать в кращому випадку! Кожна людина після такого рішення суду подала б на державу в суд щодо сплати їй матеріальної і моральної компенсації за незаконне ув'язнення! Кожна одна - крім Тимошенко», - пише Сікора.

 

Леся, 01.06.2017 08:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини