Нардеп Тимошенко пояснив, звідки у його дружини у власності з’явився магазин

Народний депутат від Прикарпаття Юрій Тимошенко пояснив, звідки у його дружини у власності з’явився магазин. Говорить, що ще у 2004 році, вона отримала в оренду від міської ради земельну ділянку на вулиці Карпатська, 52а.

«Однак, майновий стан не дозволяв нам щось там побудувати і користатися цією земельною ділянкою. Тому 22.07.2013 моя дружина передала свої права на цю земельну ділянку моїй дочці та її чоловікові. Зроблено це було шляхом укладення довіреності з чоловіком моєї дочки.  З того часу вони розпочали будівництво магазину на цій ділянці. Будівництво розпочалося ще в березні 2013 року. Тоді ж вони отримали декларацію про початок виконання будівельних робіт. Оскільки будівництво навіть невеликого магазинчику - це дуже не дешева річ, будівництво затягнулося аж на 3 роки і лише в березні 2016 року моя дочка та її чоловік змогли отримати декларацію про готовність магазину до експлуатації», - написав у Фейсбуці Тимошенко.

За його словами, оскільки земельна ділянка, а точніше її оренда, була оформлена на дружину, то і магазин також формально оформили на неї.

«Я спершу думав не зазначати взагалі цю земельну ділянку та магазин в своїй декларації, оскільки фактично жодних прав на них моя дружина не має. Вони є лише формально. Але з метою уникнення майбутніх непорозумінь і перекручувань думаю варто все відобразити.  При першій можливості магазин та земельна ділянка будуть переоформлені», - відзначив нардеп.

Леся, 03.04.2017 08:35Вибір редакції

Найпопулярніші новини