Критикувати Матіоса не можна. На Прикарпатті за пости у соцмережах звільнили прокурора

На Прикарпатті звільнили прокурора Косівського відділу місцевої прокуратури, молодшого радника юстиції Олега Попика за те, що він дозволяв собі у соціальних мережах критикувати діючу владу.

Із приводу дописів у нього відібрали пояснення 23 березня. Йому пояснили, проводиться службова перевірка, адже його повідомлення шкодять авторитету владу та прокуратури. Зокрема, мова йшла про коментар із приводу дій військового прокурора Анатолія Матіоса.

«За дописи у ФБ-мене звільнено з роботи, а за злочин - слідчому Генеральної прокуратури України оголошено догану.  Цікаве рішення, чи не так? В Івано-Франківську дуже жорстокі закони, у порівнянні з Києвом ! Може вони тут досі борються з бандерівцями?» - відзначив Попик.

Він згадує, що навіть діючий Генпрокурор Юрій Луценко колись дозволяв собі критикувати представників влади. Він просто доносив свою позицію і думку до інших.

Окрім того, Попик відзначив, що в прокуратурі завжди знайдеться за що можна звільнити підлеглого.

«Навантаження таке доводять рядовим працівникам, вимоги такі ставлять-що їх виконати в принципі неможливо. Завжди є за що звільнити будь-кого в прокуратурі, навіть самого-самого», - відзначив Попик.

Леся, 30.03.2017 08:30Вибір редакції