Проектом бюджету на 2017 рік передбачене збільшення зарплат вчителів на 30% - Гриневич

Проектом бюджету на 2017 рік передбачене збільшення зарплат вчителів на 30%. Ця цифра є дуже важливою, аби зробити якісну реформу освіти.

Про це після закінчення засідання фракції заявила міністр освіти та науки, представник «Народного фронту» Лілія Гриневич, коментуючи показники бюджету-2017, внесеного Урядом до парламенту.

«Очевидно, що ми ставили питання на резервування субвенцій на професійно-технічну освіту, і основні базові речі пов'язані зі стипендіями. Обсяг стипендії є, але нам важливо узгодити перерозподіл між соціальними та академічними стипендіями», - заявила Лілія Гриневич.

«Стипендії мають отримувати справді ті, хто добре вчиться. І питання в їх розподілі, оскільки тривалий час маленькі стипендії отримували всі, навіть ті, хто не дуже добре вчився. Так не може бути, стипендію академічну мають отримувати ті, хто добре вчиться. Далі ми хочемо підвищенням стипендій мотивувати на навчання на складних спеціальностях. Зокрема, на інженерно-технічних, на математично-природничих. Ще є одна дуже важлива річ, є люди, що мають низьке матеріальне забезпечення. Це - соціальна стипендія. Таким чином стипендії отримають ті, хто їх потребує, і ті, хто найкраще вчиться», - пояснила напрацювання міністерства Лілія Гриневич.

Леся, 20.09.2016 08:49Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини