Режим припинення вогню. Бойовики 30 разів порушили домовленості

За минулу добу російсько-окупаційні війська 30 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників. Незважаючи на провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських угод, повідомляє прес-центр штабу АТО.

На Донецькому напрямку зафіксовано 12 порушень «режиму тиші». Зокрема, обстріли з боку противника з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї велися по позиціях українських військових у Авдіївці, Верхньоторецькому, Зайцевому. Окрім того, по Зайцевому окупанти відкривали вогонь з мінометів 120-го та 82-го калібру, а по Верхньоторецькому стріляв снайпер.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 16 порушень «режиму тиші». Російсько-окупаційні війська вдавалися до збройних провокацій та вели вогонь з гранатометів і стрілецької зброї поблизу Широкиного, Мар’їнки, та Новотроїцького. 

На Луганському напрямку зафіксовано 2 порушення «режиму тиші». Противник порушив режим тиші в районі Новоолександрівки, де відкривав вогонь з стрілецької зброї.  Вогонь у відповідь сили АТО не відкривали.

Нагадаємо, перший раз про режим тиші було домовлено у Мінську. Він мав розпочатися із 1 вересня. Вдруге про припинення будь-яких бойових дій у зоні АТО домовилися із 15 вересня. 

Леся, 16.09.2016 08:37Вибір редакції

Найпопулярніші новини