Громадський активіст до міського голови: Не вступайте у зговори кримінальних та економічних груп

Голова спілки добровольців АТО Прикарпаття Василь Андріїв, заявив, що немає посвідчення позаштатного радника міського голови Руслана Марцінківа, про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, раніше на зборах ГС «Івано-Франківська обласна асоціація учасників та ветеранів АТО» було прийнято рішення про делегування трьох осіб у міськвиконком, для роботи по соціальному забезпеченню сімей учасників АТО, де активісти мали б можливість втілювати в життя проекти волонтерів та організацій учасників АТО.

«І для цього міський голова видав розпорядження, призначивши цих осіб позаштатними радниками.
Але на сьогоднішній день ми їх в очі так і не бачили, з ним чи без нього ми будемо працювати як і раніше, відстоювати інтереси побратимів та родини загиблих воїнів АТО»,
- написав Андріїв.

Він додав, що якщо таке посвідчення є, і він вважається радником міського голови, то відмовляється від цього статусу.

«На правах колишнього "радника", Руслан Романович, будьте людиною. Навчіться визнавати свої помилки.. не вступайте у зговори кримінальних, економічних груп. Думайте про людей.. і поважайте закон», - написав Андріїв.

Нагадаємо, раніше міський голова звинуватив учасників АТО у рекеті та рейдерстві, вони подали на міського голову до суду.

 Леся, 25.07.2016 12:33Вибір редакції

Найпопулярніші новини