У Верховній Раді планують призначити вибори на окупованих територіях – нардеп

З декількох джерел стало відомо, що 14 липня у четвер у Верховній Раді планують прийняти Закон, яким призначаються вибори в окупованих територіях Донбасу, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп Роман Семенуха.

«Чому саме 14-го липня? Все дуже просто: це фактично останній пленарний день Ради цієї сесії і до вересня вона вже не збереться, Тобто розлючені люди аби висловити свій гнів цим обранцям та фсбшним посіпакам не зможуть - депутати втечуть у відпустки, Станом на кінець тижня за цей закон, який фактично демонтує нашу незалежність вже є більше 230 голосів», - написав нардеп.

За його словами, на момент голосування ситуація на фронті буде максимально загострена.

Разом з тим депутат відзначає, що прийняття цього Закону фактично виводить Росію з процесу як учасника та агресора, остаточно перетворюючи загарбницьку війну на "громадянський конфлікт", а бойовиків та терористів легалізовує.

«Після виборів процес реінтеграції окупованої території (фактично контрольованою Росією) продовжиться через імплементацію змін до Конституції, фінансове утримання Україною окупованих територій, довибори до Верховної ради від окупованих територій, через які сьогоднішні вбивці стануть депутатами українського парламенту. А далі за їх планом позачергові національні вибори, після чого ширка буде остаточно оформлена в парламенті і Україна знову надовго повертається під протекторат Росії», - написав нардеп.

Леся, 21.06.2016 07:29