За ніч франківські патрульні спіймали двох нетверезих водіїв й одного - під дією наркотиків

1 березня вночі патрульна поліція Івано-Франківська спіймали трьох водіїв, які керували авто у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Близько опівночі на вулиці Сорохтея патрульні зупинили автомобіль "Toyota Camry". Поліцейські мали обгрунтовані підстави вважати, що водій перебуває у стані алкогольного сп'яніння, однак той відмовився проходити тест на вміст алкоголю за допомогою "Драгера" та в наркодиспансері. Відповідно до законодавства, відмова від огляду на місці та від проходження огляду в медустанові прирівнюється до підтвердження стану сп'яніння. Автомобіль "Toyota Camry" евакуювали на арештмайданчик, сказано у спільноті Патрульна поліція Івано-Франківська.

Після того, як поліцейські зупинили авто "ВАЗ-2114", його водій, який керував у нетверезому стані, почав утікати. До порушника застосували сльозогінний газ і кайданки, авто евакуювали.

А ось водій 1991 р.н. кермував автомобілем у стані наркотичного сп'яніння. Медики підтвердили, що парубок вживав амфітамін та марихуану. Автомобіль "OPEL Ascona" тимчасово затримали на арештмайданчик.

Леся, 01.03.2016 09:03