Розпочинається набір інспекторів у Муніципальну інспекцію з благоустрою

Розпочинається набір інспекторів у Муніципальну інспекцію з благоустрою, створену на базі Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради.

Про це повідомляє директор Департаменту комунального господарства Михайло Смушак.

«Нам потрібні молоді активні хлопці та дівчата з активною громадянською позицією навести в місті порядок, які мають юридичну освіту, хорошу фізичну форму, а також бажання працювати. Досвід роботи не обов'язковий», - каже Смушак.

За його словами, у щоденні завдання інспекторів входитиме перевірка дотриманнявсіма суб'єктами Правил благоустрою міста Івано-Франківська, зокрема, боротьба з самовільним виконанням земляних робіт, самовільним встановленням МАФ, стихійною торгівлею, незадовільним санітарним станом території, порушенням вимог до розміщення вивісок і реклами тощо. Кожному працівнику Інспекції гарантується своєчасна виплата заробітної плати до 5 тис. грн,, чітка система преміювання за виконану роботу на підставі виконання плану приписів та протоколів, службовий транспорт (велосипед, моторолер, або автомобіль), повний пакет соціального забезпечення, робота в згуртованому та активному молодому колективі, потенціал кар'єрного росту.

«Ми чекаємо на Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7, Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою. Заяви приймаються в робочі дні до 15 березня, з 8 до 17 год., обід з 12 до 13 год.» - говорить Смушак.

 

Леся, 24.02.2016 18:00Вибір редакції

Найпопулярніші новини