Порошенкові пропонують з’їздити на майстер-клас до Туреччини

Українським військовим заборони використовувати у зоні АТО зброю, тобто відстрілюватися. І це при тому, що бойовики щодня порушують умови мінського договору.

«Віддати військам наказ не стріляти у відповідь на провокаційний вогонь ворога?! Знову і вкотре в односторонньому порядку. Знову і вкотре не в умовах тиші, а на фоні постійних, цілодобових обстрілів-провокацій. Причому обстрілів не лише з автоматів, а й крупнокаліберних кулеметів, гранатометів, з мінометів малого і великого калібру, навіть з Градів! Після виконання нашими військами іншого наказу Порошенка-Муженка - про відведення в тил не лише важкої артилерії, а й артилерії малого калібру. Моральний дух і життя солдата вже зовсім нічого для них не варті?!» - написав на своїй сторінці у Фейсбуці політик Анатолій Гриценко.

За його словами, Петрові Порошенкові варто було би з’їздити до Туреччини і взяти там майстер-клас на предмет того, як поводитися із ворогом.

«Як на мене, Порошенкові не по мирним-ситим Нідерландам зараз треба їздити. Краще би йому пройти дводенне стажування на командному пункті Верховного головнокомандувача у сусіда Ердогана. Думаю, той ніколи не віддав би подібного наказу своїм військам, підставляючи їх під провокативні ворожі обстріли», - говорить Гриценко.

Леся, 26.11.2015 08:17