Те, що зробив сьогодні Порошенко – злочин - нардеп

Три із 5 фракцій коаліції не підтримали путінські зміни до Конституції.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав нардеп Олег Ляшко.

«Своїми цинічними діями разом з регіоналівськими недобитками з "Опозиційного блоку" та олігархічно-лобістськими групами Порошенко поховав у Верховній Раді демократичну коаліцію, на яку покладали сподівання мільйони людей.

Радикальна партія ініціює створення у парламенті НАРОДНОЇ РАДИ з числа патріотичних депутатів з державницькою позицією, які не підтримали кремлівський сценарій зміни української Конституції, спрямований на розкол держав і зрив процесу реформ.

Звертаємося до усіх патріотів об'єднати зусилля на захист Конституції - на захист Незалежної і Соборної України.

Ми категорично засуджуємо застосування насильства біля парламенту під час мирних акцій протесту. Це провокація з метою скомпроментувати народний спротив особливому статусу Донбасу. Вимагаємо від СБУ і МВС негайно знайти виконавців цих кривавих провокацій під Радою. Це справа честі для керівників правоохоронних органів.

Як Путін в Росії відволікає увагу суспільства від економічних провалів війною, так і нинішня українська влада відволікає увагу від бідності людей кривавими провокаціями.

Ми докладемо усіх зусиль, щоб не допустити прийняття нав'язаних ззовні волею Кремля змін до нашої Конституції, які ведуть до розколу і знищення Української Держави.

Дякуємо усім, хто разом з нами у цій боротьбі» - написав Ляшко.

Леся, 31.08.2015 15:04Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини