Майже дев’яностолітня бабуся допомагає добровольцям і волонтерам

 Знайомтесь, це бабуся Люда. Їй 86 років. Вона волонтер. У рідному селі бабуся вирощує квіти і різну городину, продає це в Дніпропетровську і всі зароблені гроші витрачає на допомогу бійцям. Вона варить супчики і возить їх пораненим у лікарню імені Мечникова.

Решту часу бабуся Люда проводить у місці, що стало вже у певних колах мало не культовим. Воно, як і однойменна група у Фейсбук, називається "Вокзал Днепр". Група волонтерів, пов'язана з "Фондом оборони країни", організувала на Дніпропетровському залізничному вокзалі куточок відпочинку для військових. Людям у формі там наливають чай і каву, годують бутербродами, дають з собою "тормозок" у дорогу. Є навіть вай-фай і невеличка бібліотека.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Олена Білозерська із Правого сектору.

«Бабусю Люду дуже часто можна побачити у цьому місці. Вона годує бійців, підкладає під голови сплячим м'які подушечки, а на прощання обіймає й цілує кожного і молиться за те, щоб він повернувся живим і здоровим. Найбільше бабуся Люда любить правосєків. Вона переконана, що всім зараз тяжко, але про інших є кому потурбуватися, "а за вас, рідненьких, лише ми, бабусі".

Після того, як про бабусю Люду написали у соцмережах, про неї дізналися небайдужі люди. Знайшлися бізнесмени, запропонували подарувати їй козу чи порося. Бабусині друзі відрадили: "Одразу пустить на суп і понесе в Мечникова". В результаті бабусі подарували хорошу праску - чи не єдино можливу річ, яку вона завідомо не віддасть бійцям», - пише Білозерська.

За її словами, бабуся Люда не раз шкодувала, що вона така старенька, а то сама пішла б воювати. Друзі-волонтери запропонували звозити її на екскурсію в "зону АТО", але вона подумала і відмовилась. Сказала, що дорога далека, вона тільки втомиться сама і замордує інших, краще вже допомагатиме тут.

«У неї ясна голова, вона в курсі усіх новин, розуміється у політиці. Впізнає всіх, хто з'являється на вокзалі вдруге і втретє. Вона знає, що йде війна. А багато хто, уявіть собі, не знає досі», - пише Білозерська.

Фото Ольги Гончарової і Олени Білозерської

 

Леся, 03.08.2015 07:39Вибір редакції

Найпопулярніші новини