Бійців батальйону «Айдар» підставляють і хочуть зробити дезертирами

Останній тиждень ситуація навколо батальйону «Айдар» мінялась зі швидкістю світла.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав айдарівець Орест Каракевич.

«Доводжу до всіх, хто не знає. 1 штурмову роту вивели з міста Щастя на полігон. Певну кількість людей офіційно! письмовим наказом! (зверніть увагу на наголошення) залишили охороняти школу міліції - наше місцерозташування. Командири запевнили нас, що ми повернемось на позиції, тому особовий склад 1 роти не забирав особисті речі та майно. Тільки бійці виїхали, нас кожного дня почали штурмувати найрізноманітніші служби - СБУ, контррозвідка, прокуратура, ВСП, недвозначно намікаючи забиратися зі школи та залишити їм все, що тут є. Ми залишались, мотивуючи свої дії тим, що маємо наказ. Вони прямо нам казали - "ми вас виженем". Вчора наче все вирішилось - хлопців на полігоні запевнили, що вони повернуться в Щастя. Нас (тих, хто залишився) запевнили, що ми маємо право законно надалі охороняти майно і ще дещо, що являється воєнною таємницею, і є дуже важливим в цій ситуації. Підняли серйозних людей - спасибі Золі ( Ігор Лапін), губернатору Георгію Тука та багатьом іншим. 
Так от. Сьогодні, дорогі друзі, сюрреалізм нашої ситуації достиг апогею. Остання інформація - ми ВСІ повинні виїхати на полігон, а школа зі всім передається ВСП. 

Тепер увага. 
1. Поясніть мені, як ми без офіційного письмового наказу можемо порушити попередній наказ?
2. Як ми без будь яких документів можемо виїхати з власною зброєю з зони АТО?
3. Як і кому ми можемо залишити тут зброю, та виїхати без неї на навчання? Суть таких навчань яка тоді? Якщо ми виїжджаємо кудись без наказу і залишивши зону АТО кинувши зброю, ми дезертири.
4. Якщо ми покинемо всю зброю і те, що є військовою таємницею тут на ВСП, де гарантія, що потім спокійно купі людей не впаяють від 5 до 7 років за втрату зброї? Знаючи, як зараз нас переслідують, я впевнений, що так і буде. Всіх розженуть, Айдар дискредитують повністю, безліч людей посадять.
Оскільки від цього всього в мене особисто когнітивний дисонанс, я приймаю єдине правильне для мене в цьому випадку рішення - не роблю нічого. Я тут, я обороняю школу від зовнішніх і внутрішніх ворогів, доки рота не повернеться сюди за всім. Хай командування ламає голову, як повертати роту назад і що робити далі», - написав Орест Каракевич.

 

Леся, 02.08.2015 09:06Фоторепортажі