У США Яценюку рекомендували підтримати децентралізацію і йти на вибори разом із БПП – експерт

Позапланова зустріч Арсенія Яценюка і Президента Барака Обами супроводжувалася низкою політичних консультацій, зокрема, внесення змін до конституції України в частині децентралізації влади, і, відповідно, обговорювалися процедурні моменти виборів до місцевих органів влади, які повинні відбудуться вкінці жовтня поточного року.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав політичний аналітик Павло Нусс.

«Так, Адміністрація США рекомендувала Арсенію Петровичу переконати фракцію «Народного Фронту» підтримати конституційні ініціативи Президента Порошенко в частині децентралізації, чого ми й стали свідками в ході успішного голосування за документ у стінах парламенту.

Більш цікавий момент полягає в тому, що Білий дім рекомендував лідеру «Народного Фронту» Арсенію Яценюку погодитися на пропорційні  умови «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» перерозподілу сил при створення єдиної політичної сили на виборах мерів міст, місцевих рад», - пише експерт.

Як відомо, Юрій Луценко поінформував про те, що БПП і НФ проводять консультації про створення єдиного списку і висунення мажоритарних кандидатів і претендентів на пост міських голів.

«Більше двох тижнів тому я повідомляв про те, що мої джерела спростували можливість локального злиття сил, але зважаючи на недопущення реваншу на місцях представників режиму Януковича і олігархічних груп, можливість локального злиття НФ і БПП + (НРУ) - залишається велика. Підозрюю, що саме такий тон переговорів Яценюка і американської влади змусив понервувати прем'єр-міністра і закурити сигарету», - написав Павло Нусс.

Нагадаємо, після зустрічі із Обамою Яценюк закурив прямо на вулиці.

 

Леся, 17.07.2015 14:54Вибір редакції

Найпопулярніші новини