Уряду вже пора готуватись до відставки - нардеп

Держава хоче примусово вилучити з бізнесу не менше 10 млрд.грн. Таку ціну бізнес має заплатити за бажання держави «боротися» з «податковими ямами».

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише нардеп Юрій Деревянко.

«Це таке наступне «покращення» від уряду. Підприємства мають наповнити свої ПДВ-рахунки в Держказначействі наперед.

Уряд, прикриваючись потребою боротьби з податковими ямами (відмиванням грошей), бездумно проштовхнув провадження з 1 липня введення ПДВ-рахунків, чим уже від сьогодні паралізує всю економіку країни. Адже це вимиває у підприємств обігові кошти та не дає можливості розвиватись», - пише нардеп.

За його словами, у разі якщо платники ПДВ  (великі підприємства, заводи) не сплатили в казначейства наперед податок на додану вартість, то податкова не зможе їм зареєструвати ПДВ-накладні. При відсутності на підприємствах обігових коштів, при неможливості отримати кредити та їх надвисокій вартості (понад 30%) такі дії уряду руйнують бізнес: гальмується виробництво та товарообіг. Як наслідок, це призведе до ще більших збитків для економіки держави (втрати робочих місць, зменшення зарплат тощо) - аж до банкрутства підприємств.

«Таке нововведення від українського уряду взагалі суперечить природі ведення бізнесу, коли підприємець має сплатити податок ще до того, як продав свій продукт. Ми знаємо, що правоохоронні та фіскальні органи прекрасно бачать, які компанії є легальними, а які фіктивними, але це не заважає їм покривати «податкові ями». Уряд перевершив своїх азарівських попередників в "покращенні" умов ведення бізнесу та створенні більш "сприятливого" інвестиційного клімату. Здається, Уряду вже пора готуватись до відставки, поки їх не винесли», - пише нардеп.

Леся, 01.07.2015 10:32Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини