На Прикарпатті 16 населених пунктів без світла

Грози та зливи, що пронеслися Івано-Франківщиною 14-15 червня, спричинили вимкнення електропостачання в восьми районах області та у м. Івано-Франківську. 

Станом на 9.00 повністю без електропостачання перебуває 16 населених пунктів. Це Гриньків, Осмолода, Лази, Суходіл, Липовиця – у Рожнятівському, Стефанівка, Тужилів, Бабин Зарічний, Слобідка, Кудлатівка – у Калуському, Королівка, Прибилів, Гостів – у Тлумацькому, Вовчківці, Любківці, Олешків – у Снятинському районах. 
Частково без електропостачання 22 населені пункти. Це Сваричів та Луги – на Рожнятівщині, Кадобна, Кропивник, Лука, Голинь, Боднарів, Довпотів, Пняки, Бабин Середній, Перевозець та м. Калуш – на Калущині, Стопчатів на Косівщині, Кийданч, Княждвір, Корнич, Перерів – на Коломийщині, Балинці на Снятинщині, Семаківці на Городенківщині, Криворівня на Верховинщині та м. Івано-Франківськ вул Шашкевича, Вагилевича, Незалежності та Січових Стрільців. 
На місці аварій працюють оперативно-виїзні бригади ПАТ «Прикарпаттяобленерго». Енергетики закликають споживачів бути максимально обережними під час перебування поруч з лінями електропередач та у випадку аварій телефонувати у Кол-центр компанії за телефонами 0 800 50 40 20 та (0342) 59 40 20. 

Леся, 15.06.2015 09:53Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини