Прикарпатські рятувальники висловили співчуття із приводу загибелі своїх колег

Колектив Управління ДСНС України в Івано-Франківській області сумує з приводу тяжкої втрати. Біль від непоправного довго не вщухатиме, а добрі спогади про них залишаться назавжди. Ми схиляємо голови і висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблих героїв, кажуть рятувальники.

9 червня Державна служба України з надзвичайних ситуацій втратила трьох рятувальників, які загинули під час вибуху на пожежі в смт. Глеваха Васильківського району Київської області.
Близько 19:00 на нафтобазі "БРСМ-нафта" знайшли тіла трьох рятувальників, які пропали безвісти зранку 9 червня під час вибуху. Пошук тіл розпочався одразу після того, як вдалося зайти на територію нафтобази і приступити до ліквідації незначних осередків пожежі.

Двоє з них – рятувальники Київського гарнізону. Тарасенко Андрій Миколайович був заступником начальника частини аварійно-рятувальних та спеціальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у м. Києві. 32-річний капітан служби цивільного захисту 14 років пропрацював в пожежно-рятувальній службі і був відданий своїй справі. Басовський Антон Олександрович – пожежний-рятувальник 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Йому було лише 24 роки. Ще з юних років він розпочав свою службу в Київському гарнізоні, не зупинявся перед труднощами і не боявся іти в бій з вогнем.
Вічна пам’ять.

Леся, 10.06.2015 09:23