У Франківську стартують «Зарядки ІФ»

З 16 травня і протягом усього літа в Івано-Франківську проходитимуть масові ранкові «Зарядки ІФ» одночасно на п’яти майданчиках міста.

Про це пишуть у спільноті «Зарядка ІФ».

Захід організовує спортивний портал Sport.if.ua за підтримки міського спорткомітету та будівельної компанії «Благо». Ранкову гімнастику проводитимуть інструктори одних з найкращих спортклубів міста – «Альянс» і «AliaS», а також відомі спортсмени, такі, як Назар Павлів, Віталій Мерінов, Ігор Гелетій, Галина Облещук, гравці НФК «Ураган» та БК «Говерла». 

"А окрім того, щоразу на кожну нашу зарядку ми будемо запрошувати відомих людей міста, тож цілком ймовірно, що поряд з Вами та вашим малюком будуть займатися народні депутати, керівники великих компаній, рятувальники, політики, письменники", - выдзначають органызатори.

Головна мета «Зарядок ІФ» – зробити спорт доступним і цікавим, а також призвичаїти людей до регулярних занять. Що позайматись, не треба буде їздити на інший кінець міста – гімнастика буде проходити двічі на місяць у різних районах, кажуть організатори.

«Першочергово це повинно заохотити продовжувати самостійні зарядки, адже інструктори покажуть цікаві вправи, а також зможуть відповісти на всі питання. «Зарядки ІФ» будуть доступні людям будь-якого віку та рівня фізпідготовки. Для занять також не обов’язково мати спортивну форму – лише зручний одяг», - пишуть у спільноті.

Зарядки відбуватимуться на міському озері, на майданчиках ЗШ №10 (вул. Вовчинецька, 196Б) та ЗШ №18 (вул. Тролейбусна, 7), в парку на вул. Молодіжній та на «Парковій алеї» (вул. Сєчєнова, район вул. Тисменецької).

Активності проходитимуть за умови хорошої погоди по суботах – 16 та 30 травня, 13 та 27 червня, 11 та 25 липня, 8 та 15 серпня.

Леся, 11.05.2015 16:41Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини