ТОП-3 області, в яких зросла аварійність на дорогах

Протягом минулого року в Україні трапилося 153 тис. 205 ДТП. Такі дані у своєму звіті оприлюднив Департамент ДАІ МВС в Україні. Тобто щодня в країні трапляється майже 420 аварій.

Правоохоронці відзначають, є три області, в яких протягом року кількість ДТП зросла в порівняні з минулим роком. Динаміку приросту кількості аварій показала Чернівецька (+9,3%), Рівненська (+4,8%) та Закарпатська (+0,3%) області.

В Департаменті ДАІ відзначають, що в Чернівецькій області в минулому році сталося 1 тис. 968 аварій. Можливо, частково ДТП провокують і дороги, вірніше, їх незадовільний стан, адже важко пересуватися тими шляхами, в яких, як то кажуть, яма на ямі.

За даними сайту navizor.com навіть в самих Чернівцях половина доріг перебуває у плачевному стані і потребує ремонту. Водії оцінили 27% шляхів міста на оцінку «погано» і 23% на «гірше середнього». У відмінному стані знаходиться лише 9% доріг міста, у доброму та терпимому  – 41%.

До речі, на Прикарпатті минулого року сталося 2 тис. 179 ДТП. Це на три відсотки менше ніж у 2013 році. Правда, і ситуація із дорогами, принаймні, в Івано-Франківську стала трохи кращою.

За даними сайту navizor.com в обласному центрі Прикарпаття  12% доріг знаходяться у відмінному стані, у доброму – 17%, терпимому – 24%. Мають стан гірше середнього 22% шляхів, і в поганому стані знаходиться 23% доріг міста.

Леся, 03.05.2015 14:20Вибір редакції

Найпопулярніші новини