Заступника директора Департаменту охорони здоров`я обиратимуть "у кулуарах"

Про те, що на вакантну посаду заступника директора Департаменту охорони здоров`я не буде відбуватися жодного відкритого конкурсу, дізнався громадський активіст, очільник ГО "СТИМУЛ" Андрій Корнієнко.

"Відкритого конкурсу на заміщення посади заступника директора департаменту охорони здоров`я НЕ БУДЕ! Про це повідомили нас у відповіді на запит до Івано-Франківської ОДА", - пише в своєму Фейсбуці франківець.

"Причиною написання мого запиту була заява Романа Мельника про те, як йому важко працювати без відповідних спеціалістів і як йому шкода, що таких цінний і професійний фахівець як Зоя Ціхонь змушена звільнитися з посади у зв’язку із виходом на пенсію. Я звичайно ж подумав, що, в такому випадку, логічним буде проведення відповідного відкритого конкурсу, як то передбачає законодавство України, де би професійна комісія підібрала на вакантну посаду найкращого кандидата", - пояснює Корнієнко. 

Щоб дізнатися про те, коли відбудеться конкурс, він надіслав запит на в облдержадміністрацію й дізнався, що жодного конкурсу не буде.

"Закритість процесу та відсутність інформації породжує домисли і різного роду припущення. От наприклад, А може це не просто так конкурсу не буде? Можливо це комусь вигідно? Невже хтось вже прикупив цю посаду? І т.д…", - коментує голова організації "СТИМУЛ".

Відсутність конкурсів та громадських слухань прокоментував інший громадський активіст - Роман Островський.

"Це примусові зустрічі з громадськістю. Є частина громадськості, яка прагне урвати кусник бюджету,а Мельник заважає. Тому і ці нікому не потрібні зустрічі", - запевняє він.

Проте, на прохання Корнієнка озвучити імена таких "громадян", Островський відмовився, зазначивши, що ці імена завжди озвучуються на різних слуханнях.


Нижче подаємо документ із відповіддю на запит:


Леся, 24.04.2015 08:56Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини