Прикарпаття передало військовим дві швидкі

Сьогодні, 22 квітня, представники Івано-Франківської обласної ради передали українським військовослужбовцям військ спеціального призначення, які виконують завдання в зоні проведення Антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, два автомобілі, призначені для вивезення поранених з поля бою та надання їм екстреної медичної допомоги.

Автомобілі придбані за кошт громади міста Івано-Франківська та області, депутатів обласної і районних рад.
Керуючий справами – заступник керівника виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради Іван Данів зазначив, що Івано-Франківська область опікується потребами військовослужбовців АТО з грудня минулого року. За цей час івано-франківці вже передали в зону АТО 5 автомобілів, генератори, бензопили, теплий одяг, продукти харчування, дрова для опалення тощо.

- Зараз противник постійно порушує Мінські домовленості щодо припинення вогню. Через це ми вирішили доставити спеціалізовані автомобілі безпосередньо в зону АТО, - розповів Іван Данів. – Ми передаємо нашому спецназу автомобіль швидкої медичної допомоги і переобладнаний джип. Ці машини працюватимуть “тандемом”, коли потрібно буде вивозити поранених з поля бою: джип – як засіб екстреної евакуації з місця бойового зіткнення під час вогневого контакту з противником, швидка – для перевезення поранених у лікувальний заклад та надання їм у дорозі першої медичної допомоги.

Представник штабу АТО полковник Олексій Савич подякував за допомогу громадянам Івано-Франківщини.

- Ці автомобілі здатні зберігати життя нашим пораненим. Я вже рік на цій війні і знаю його ціну, як і те, що може статися у разі несвоєчасного надання медичної допомоги. В умовах, коли держава через економічні труднощі поки що не в змозі забезпечити підрозділи усім необхідним, нам така допомога дуже потрібна, - зазначив офіцер.
Прес-центр штабу АТО

Леся, 22.04.2015 13:10Вибір редакції

Найпопулярніші новини