Заборона «Опозиційного блоку» на теренах Прикарпаття носить політично-правовий характер - депутат

Сьогодні, сесія Івано-Франківської обласної ради одноголосно (в поіменному режимі) з усіх присутніх підтримала заборону діяльності та легалізації на території області "Опозиційного блоку" та КПУ. Хоча дуже шкода, що з таким запізненням.

Про це говорить депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк.

«Ще більш шкода, що Мінюст взагалі зареєстрував злочинне антиукраїнське прокремлівське організоване бандитське формування під назвою "Опозиційний блок", а суди саботують заборону КПУ в установленому порядку. Сподіваємося, що найближчим часом всі області на Західній Україні аналогічно заборонять ці "партії", чия мета - знищення Української державності», - каже депутат.

За його словами, рішення Івано-Франківської обласної ради носить  політично-правовий характер.

«В умовах війни Росії проти України, анексії Криму та агресії на Донбасі, коли загинули тисячі громадян України, в наслідок злочинної діяльності народних депутатів ПР та КПУ, які голосували за диктаторські закони 16 січня, депутати - які потім перебігли з ПР в "Оппоблок", які є ідейними натхненниками та організаторами сепаратистських і терористичних дій проти територіальної цілісності України та суверенітету України, які особисто фінансують війну на Донбасі проти України, які і далі в стінах ВРУ не голосують за захист Української державності, а голосують проти неї, ці бандитські формування "ОБ" та КПУ не мають найменшого права називатися "політичними партіями" і користуватися імунітетом закону та Конституції України, бо вони самі порушують все законодавство України своєю підривною політичною, організаційною та фінансовою діяльністю!
Окрім того, згідно ст.5 Конституції України єдиним носієм влади в Україні є її Народ, а не політичні партії! Висловлюючи волю громади Івано-Франківської області, яка щонайменше на 98-99% висловлює волю ЗАБОРОНИТИ на своїй території діяльність "ОБ" та КПУ, найвищий законний представницький орган Прикарпаття одноголосно виконав волю НАРОДУ!»
, - говорить Романюк.

Леся, 17.04.2015 18:48Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини