Прикарпатський нардеп очолив загальний список рейтингу народних депутатів України

Всеукраїнський сайт «Хто є Хто в Україні» визначив рейтинг народних депутатів України. Відповідно до нього народний депутат з Івано-Франківщини, член фракції «Народний Фронт» Юрій Бабій є лідером в загальному списку депутатів Верховної Ради VIIIскликання.

За сукупністю всіх компонентів, які складають індекс активності та служінню інтересам громадськості, Юрій Бабій набрав максимальну кількість балів - 100 відсотків зі 100.

У формуванні рейтингу використовується чітка методології, яка дає можливість отримати як найоб’єктивніші дані. Відтак, він складається з результатів голосування та особистого рейтингу кожного депутата, рейтингу партії і фракції, активності депутата, конформізму, як співпадіння результатів голосування депутата з думкою фракції, коаліції та громадськості, кажуть у прес-службі депутата.

Сайт «Хто є Хто в Україні» свідомо не публікують жодних біографічних даних про депутатів ВР, позаяк їх не цікавлять скандальні публікації, фінансове становище членів українського парламенту. Має значення тільки те, як той чи інший народний депутат голосує за ті чи інші законопроекти і постанови Верховної Ради. Тому головне завдання проекту полягає у створенні інструменту для об’єктивної оцінки відповідності думки виборців щодо схвалення кожного окремо взятого законопроекту.

Леся, 09.04.2015 17:11Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини